×

این متن در مورد عجایب اروپا می باشد.

واقعیت هایی در مورد اروپا

 1. در هلند دوچرخه بیش از افراد وجود دارد. دوچرخه سواری در هلند بسیار محبوب است ، 84 درصد از کل مردم هلند حداقل یک دوچرخه دارند. این کشور 22.3 میلیون دوچرخه برای 17 میلیون ساکن خود دارد.

 2.  شراب قرمز از چشمه ایتالیا جاری می شود.در شهر کالداری دی اورتونا در شمال ایتالیا ، یک تاکستان محلی چشمه نصب کرد که به جای آن آب 24 ساعت شبانه روز شراب قرمز می پاشید.

 3. در سوئیس چمن زنی ، آویزان کردن لباس یا شستن ماشین خود در روزهای یکشنبه غیرقانونی است. سوئیسی ها معتقدند که یکشنبه ها یک روز برای استراحت است. 

 4. در اروپا یک جنگل بارانی وجود دارد. یکی از آخرین جنگلهای بارانی باقیمانده پروسیکا در بوسنی و هرزگوین است. جنگل 3500 هکتاری ذخیره ای در لیست میراث جهانی یونسکو است.

 5. تقریباً در هر شهر فرانسه خیابانی به نام ویکتور هوگو وجود دارد.فرانسه مشهورترین شاعر و نویسنده خود ، ویکتور هوگو ، را با داشتن خیابانی به نام وی در تقریباً هر شهر تقدیر کرده است.سوئیسی ها بر این باورند که برای داشتن

 6. حیوانات اهلی معاشرت ، بی رحمانه بودن ، نداشتن یک همراه است. برای نگه داشتن خوکچه هندی ، خرگوش ، طوطی و سایر حیوانات خانگی که به عنوان "حیوانات اجتماعی" در نظر گرفته می شوند ، باید بیش از یک مورد داشته باشید.حتی شرکت هایی وجود دارند که خوکچه هندی را به شما اجاره می دهند تا در این صورت از همراهان حیوان خانگی خود باشید.برای گربه هایی که در داخل خانه نگهداری می شوند ، ممکن است فقط یک نفر داشته باشید ، اما باید پنجره ای تهیه کنید که در آن آنها بتوانند گربه دیگری را ببینند یا اوقات زیادی را در فضای باز به او اختصاص دهند.

 7. اروپا یکی از پایین ترین نرخ تولد در جهان را دارد. در ایرلند تقریباً دو فرزند به ازای هر زن است.

 8. قله آتشفشانی کوه البروس نه تنها بلندترین کوه روسیه بلکه اروپا نیز هست.

 9. بیش از نیمی از جمعیت روسیه در بخش اروپایی آن یافت می شود که 110 میلیون نفر را به کل جمعیت این قاره اضافه می کند. این باعث می شود روسیه از نظر جمعیت بزرگترین کشور در اروپا باشد. دومین کشور بزرگ ، آلمان ، 82.2 میلیون نفر "تازه" دارد.

 10. حداکثر 7000 دریاچه در سوئیس وجود دارد. دریاچه ژنو و دریاچه کنستانس نه تنها بزرگترین دریاچه در سوئیس بلکه در تمام اروپا نیز هستند.

 11. یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان لوکزامبورگ است. و جمعیتی نزدیک به 600000 نفر دارد که بسیاری از آنها از حقوق و دستمزد سالیانه ای برخوردار هستند.

 12. از میان 200 زبانی که در اروپا صحبت می شود ، تنها 24 مورد توسط اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده اند. رایج ترین زبان در این قاره انگلیسی است که 38 درصد از مردم قادر به صحبت با آن هستند. ​​​​​

 

 1.  

دلایل مهاجرت به استرالیا

نکات مثبت کشور استرالیا و فاکتورهایی که به مهاجرت ختم می شوند.

10 دلیل برای تحصیل در نیویورک

اطلاعاتی در مورد تحصیل در نیویورک

چند مورد از جاذبه های جهان

در این مطلب 10 مورد از جاذبه های جهان آورده شده است.

کلیات استرالیا

این متن در مورد کلیات استرالیا می باشد.

8 مورد از سواحل برتر دنیا

این متن در مورد سواحل برتر می باشد.

مراحل تحصیل در آمستردام

این متن در مورد طریقه تحصیل در آمستردام توضیح می دهد.

به کدام شهر های دنیا مهاجرت کنیم ؟

این متن در مورد بهترین مکان ها برای مهاجرت است.

کار برای دانشجویان مهاجر در قبرس

این متن در مورد کار دانشجویان مهاجر در قبرس توضیح می دهد.

غذاها معروف روسیه

این مطلب در مورد غذا های روسیه می باشد.

غذاهای قبرس

این متن در مورد غذاهای قبرس توضیح می دهد.