×

اخذ ویزا|اخذ ویزای ارزان|ویزای کانادا|ویزای ارزان تحصیلی|مجوز کار|ویزای ارزان کاری|ویزای ارزان دانشجویی|مجوز تحصیلی| 98|ویزای ارزان تحصیلی کانادا 98|ویزای ارزان کانادا

اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا | ویزای ارزان کانادا 98 | اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا 98

مطالبی در رابطه با اخذ ویزای ارزان کانادا 98

زمان کاوش در مورد گزینه های خود برای زندگی در کشور کانادا، برای کسانی که مایل به اخذ ویزای ارزان کانادا هستند و برایشان  حائز اهمیت است که هنگام اخذ ویزای ارزان کانادا درک درستی از راه های مهاجرتی که دولت کشور کانادا به خارجی ها ارائه می دهد داشته باشند خواندن این مقاله خالی از لطف نیست.

 انواع مختلفی از ویزای کشور کانادا وجود دارد که هر کدام به نوع خاص متقاضی اخذ ویزای ارزان کانادا و همچنین برای اهداف مهاجرت این گروه از متقاضیان طراحی شده اند.  این ویزا به دو شکل منطقه عمومی به علاوه ویزای اقامت موقت تقسیم می شود که شامل مواردی مانند ویزای دانشجویی و مجوز کار و ویزاهای اقامت دائم هستند که شامل دسته بندی های مختلفی مانند طبقه کارگر فدرال و کلاس های عملی کانادایی میشوند. در این مقاله، چهار نوع از رایج ترین ویزاهای کانادا را مرور خواهیم کرد.

توضیح مختصری در باب اخذ ویزای ارزان کانادا | ویزای کارگران ماهر فدرال (FSWC)

ویزای کارگران ماهر فدرال:  این ویزا برای طبقه کارگران ماهر فدرال (FSWC) تعبیه شده است. این ویزا یک نوع درخواست برای اقامت دائم در  کشور کانادا است که میتواند  توسط خارجی های بین المللی که در داخل یا خارج از کانادا زندگی می کنند  انجام گیرد. متقاضیان  اخذ ویزای ارزان کانادا  بر مبنای عوامل مختلف از جمله تحصیلات، تجربه کاری و دانش زبان های فرانسوی یا انگلیسی ارزیابی میشوند  و بر اساس این مدارک همچنین یک سیستم امتیاز بندی میشوند. امتیازات این سیستم از 100 محاسبه میشود و  کارکنان ماهر هنگام اخذ ویزای ارزان کانادا به مجموع 67 امتیاز نیاز دارند. یک نکته مهم این است که متقاضی اخذ ویزای ارزان کانادا باید حداقل یک سال تجربه کار به صورت ماهرانه را داشته باشد تا بتواند واجد شرایط اخذ ویزای ارزان کانادا باشد.  متقاضیان اخذ ویزای ارزان کانادا  قبل از تعیین اینکه درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا را بدهند باید بدانند که آیا واجد شرایط هستند یا خیر برای کسب آگاهی از این مطلب لازم است با متخصص مهاجرت که تجربه زیادی در این مبحث دارد صحبت کنند و نتایج مربوطه را کسب کنند.

اخذ ویزای دانشجویی| اخذ ویزای ارزان کانادا| اخذ ویزای ارزان دانشجویی

ویزای دانشجویی تحت برنامه ویزای دانشجویی در کشور کانادا، دانش آموزان و دانشجویان از سراسر دنیا میتوانند برای اخذ ویزای ارزان کانادا درخواست دهند و برای تحصیل به یکی از دانشگاه ها، کالج ها و مدرسه های کشور کانادا بروند. برای اخذ ویزای ارزان کانادا باید واجد شرایط بود. دانشجویان و دانش آموزان تحت این برنامه باید از مقامات مهاجرت با نامه پذیرش از مؤسسه کانادایی درخواست کمک کنند همچنین آنها باید اثبات کنند که میتوانند از پس هزینه های تحصیل خود بر بیایند و این هزینه ها شامل پرداخت هزینه های تحصیل، توانایی برآمدن از پس هزینه های زندگی در کشور کانادا و همچنین اسناد حمایتی مانند گذرنامه و دیگر اطلاعات شخصی  که از طریق این روند  ممکن است مهاجران برای تحصیل و تکمیل برنامه مدرسه  خود در کانادا که به آنها داده میشود تأیید شود.


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...