×

کشورهایی در دنیا وجود دارند که به ازای پرداخت مبلغی پاسپورت کشور خود را میفروشند...

پاسپورت دوم و اقامت دائم

کشورهایی در دنیا وجود دارند که به ازای پرداخت مبلغی پاسپورت کشور خود را میفروشند و شما میتوانید بدون اینکه روشهای مختلف را برای دریافت ویزای تحصیلات، یا سرمایه گذاری و یا هر روش ممکنِ دیگر جهت گرفتن اقامت امتحان کنید، مستقیما از طریق خرید پاسپورت دوم اقامت خود را دائمی کنید.

ثروتمندان، دیگر فقط پول خود را صرف خرید جت های خصوصی ، قایق بادبانی و هتل ها نمی کنند بلکه آنها در خرید گذرنامه های دوم نیز شتاب می کنند.

خوشبختانه ، تعدادی از کشورها برنامه هایی را برای شهروندی از طریق سرمایه گذاری (CIP) ارائه می دهند و معمولاً این سرمایه گذاری از طریق خرید املاک و مستغلات صورت میپذیرد و  در واقع با این سرمایه گذاری می توانند یک پاسپورت دوم خریداری کنند و تابعیت کشور دیگر را بدست آورند.

نوری کاتز ، رئیس شرکت Apex Capital Partners ، یک شرکت مشاوره بین المللی که تخصص در CIP ها را دارد ، به Business Insider گفت: "برای بسیاری از افراد ثروتمند داشتن گذرنامه دوم یا سوم برای توانایی سفر بسیار مهم است. برای برخی نیز این یک نماد قدرت است. مثل خرید یک ماشین فانتزی برای نشان دادن به دوستان خود. "

میتوان گفت مهمترین مزیت پاسپورت دوم این است که شما برای همیشه شهروند آن کشور هستید و نمی توانید آن را از بین ببرید مگر اینکه آنرا تحت شرایط کلاهبرداری دریافت کرده باشید.

در اینجا 23 کشور وجود دارند که با پول می توانید یک پاسپورت دوم  یا حداقل فرصتی برای زندگی طولانی مدت در خارج از کشور را بدست آورید.

لاتویا: یک کشور اروپاییست و در کناره دریای بالتیک قرار دارد. به طور کلی همسایه های این کشور از شمال با ساتنی ، از جنوب با لیتوانی ، از شرق با روسیه و بلاروس مرز مشترک دارد. پایتخت این کشور شهر ریگا است.

سنت لوسیا: کشوری در دریای کارائیب در آمریکای جنوبی است.

جمهوری دومینیکا ، آنتیگوا و باربیدوس ، سان کیتس و نیویس ، گرانادا ، واناتو ، مولداوی ، کلمبیا ، ترکیه ، یونان ، پرتغال ، مونته نگرو ، آمریکا ، اسپانیا ، بلغارستان ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند ، انگلستان ، مالتا ، قبرس ، تایلند


پاسپورت دوم کشور دومینیکا

با داشتن پاسپورت دومینیکا به 125 کشور جهان میتوانید بدون ویزا سفر کنید...

پاسپورت دوم و اقامت دائم

کشورهایی در دنیا وجود دارند که به ازای پرداخت مبلغی پاسپورت کشور خود را میفروشند...