×

از آن جایی که جشن کریسمس در سراسر جهان، جشن محبوبی محسوب می شود، بسیاری از شهرهای معروف جهان برای برگزاری این ایام برنامه های خاصی را ترتیب می دهند.

چرا استانبول یک مقصد خوب برای کریسمس است؟

  • دکوراسیون کریسمس - از اواسط ماه دسامبر ، خیابان ها و فروشگاه ها به روشی مشابه تزئین می شوند که کشورهای غربی برای کریسمس انجام می دهند. درختان کریسمس ، چراغ های خیابانی و حتی گاه به گاه بابانوئل را پیدا خواهید کرد. نه اینکه ترکها تولد مسیح را جشن بگیرند. آنها فقط برای جشن های سال نو آماده می شوند. اما جو منتهی به آن روز ، شبیه به چیزی است که برای کریسمس در غرب از آن استفاده می کردیم.
  • بدون هزینه از کریسمس لذت ببرید- شما می توانید بدون اینکه حتی پولی خرج کنید از فضای کریسمس لذت ببرید. استانبول همانند شهرهای معروف برنامه های خاصی برای برگزاری جشن کریسمس دارد و جشن های با شکوهی در سراسر شهر برگزار میشود.
  • صف های گشت و گذار کوتاه- در استانبول از 25 دسامبر طبق معمول ، تجارت و معاملات انجام می شود. به عبارت دیگر ، استانبول فصل تعطیلات را به همان روشی که همیشه انجام می دهد می گذراند: شلوغ و در خدمت شما و میتوانید از تمامی مناطق دیدنی بازدید کنید بدون اینکه نگران بسته بودن آنجا باشید.
  • گروههای جشن کریسمس - اگر می خواهید در یک جمع ویژه کریسمس شرکت کنید کافیست به آنتونی پادادا ، بزرگترین کلیسای کاتولیک در استانبول بروید. در هنگام حرکت از تکسیم به سمت تونل ، در سمت چپ Caddesi واقع شده است. با پای پیاده حدود 20-25 دقیقه طول خواهد کشید. برای اینکه از ساعات برگزاری مراسم ها مطمئن شوید لطفاً  حداقل یک روز قبل بررسی کنید.
  • جشن های سال نو - جشن های سال نو در استانبول مشهور است. در شب سال نو رستوران ها ، کافه ها و کلوپ های شبانه معمولا شلوغ هستند و رزرو میشوند و اگر ترجیح می دهید در بیرون از منزل جشن بگیرید ، به مهمانی بزرگ خیابانی Nişantası‘ بروید.

 

نکاتی که در هنگام سفر به استانبول در تعطیلات کریسمس باید بدانید:

   فصل زمستان استانبول جذاب ترین فصل ( با توجه به هوای سرد و مرطوبی که دارد) برای سفر و گردشگری نیست و اگر هم گرمای تابستان را دوست ندارید سفر در تعطیلات کریسمس میتواند جایگزین بسیار خوبی باشد با این حال ، هفته آخر سال قیمت هتل ها کمی افزایش می یابد، برای رزرو تور استانبول کمی قبل از تعطیلات با مجموعه افق بال فرشتگان تماس بگیرید.

 


معرفی چند شهر ترکیه

این متن در موردچندتا از شهر های ترکیه می باشد.

کار در ترکیه

این متن توضیح مختصری در مورد کار در ترکیه را می دهد.

هزینه تحصیل در ترکیه

این متن در مورد دانشگاه های ارزان ترکیه می باشد.

هتل سواندور توپکاپی پالاس

هتل سواندور توپکاپی پالاس در ساحل لارا در کندو واقع شده است و فضایی فوق العاده مدرن و لوکس دارد.

چرا استانبول یک مقصد خوب برای کریسمس است؟

از آن جایی که جشن کریسمس در سراسر جهان، جشن محبوبی محسوب می شود، بسیاری از شهرهای معروف جهان برای بر...