×

کشور کانادا | تور کشور کانادا | سفر به کشور کانادا | کشور | کانادا | کشور کانادا | تور | سفر |

کشور کانادا | تور کشور کانادا | سفر به کشور کانادا

تور کشور کانادا

برای علاقه مندان سفر به کشور کانادا و تور کشور کانادا بازدید از مناطق زیبایی که برایتان نام میبرم توصیه میشود:

در تور کشور کانادا گردش در جزایر تورنتو را فراموش نکنید

هنگام شرکت در تور کشور کانادا باید بدانید که جزایر تورنتو در جنوب مرکز شهر تورنتو واقع شده اند و تنها توسط یک کشتی سواری قابل دسترس هستند، جزایر حدود 5 کیلومتر طول دارند و با مجموعه ای از مسیرها و پل ها  به هم مرتبطند. شاید جالب باشد که بدانید زمان تور کشور کانادا برای کودکان پارک تفریحی سنترویل وجود دارد که میتوانند به راحتی به سواری بپردازند و همچنین یک باغ وحش کوچک نیز برای بازدید وجود دارد. این پارک تفریحی در جزیره مرکزی واقع شده است که تنها 15-10 دقیقه از مسیر کشتی رانی در زمین اصلی فاصله دارد. این جزیره دارای مناطقی برای پیک نیک و باربیکیو و همچنین ساحل است که زمان گذراندن تور کشور کانادا بسیار عالی است. در سمت غرب ساحل Hanlan's Point وجود دارد که دارای وسعت گسترده ای از منطقه سبز و همچنین یک ساحل و زمین تنیس است. در سمت شرق جزیره نیز جزیره وارد قرار دارد که یک منطقه مسکونی است. برای گردشگران علاقه مند به تور کشور کانادا در این قسمت از جزیره نیز یک ساحل وجود دارد که میتوانند زمان خوبی را آنجا سپری کنند.

در زمان تور کشور کانادا بازدید از پارک ملی میدان جنگ در شهر کبک را به خاطر بسپارید

پارک ملی میدان جنگ در سال 1908 به عنوان نبرد دشت ابراهیم تاسیس شد. در سال 1759 ارتش در هم شکسته فرانسه و بریتانیا در دشت ابراهیم و یک سال بعد در جنگ Sainte-Foy مقابل یکدیگر قرار گرفتند. نبرد دوم در بخشی از پارک که Des Braves Park می نامند اتفاق افتاد. این پارک شامل مسیرهای پیاده روی، توپخانه های تاریخی و رویدادهایی در فضای باز است. به عنوان مثال این پارک میزبان بسیاری از کنسرت ها و جشنواره ها در تابستان است و از علاقه مندان به این رویدادها دعوت میشود که در تور کشور کانادا شرکت کنند. مناظر تاریخی شامل چهار برج مارتلو است که در سال 1812 توسط جیمز کریگ طراحی شده است میباشد. برج ها در جنگ دیده نمیشدند بنابراین یکی از آنها در دهه 1900 تخریب شد. با این حال سه برج دیگر وجود دارد که یکی از برج ها در تابستان برای بازدید کنندگان و متقاضیان تور کشور کانادا به نمایش گذاشته میشود.

بازدید از کوه بلک کومب را در تور کشور کانادا فراموش نکنید

ویسلر مقصد شناخته شده اسکی است و حدودا دو ساعت از ونکوور فاصله دارد. شهر ویسلر برای کسانی که از تور کشور کانادا استفاده کرده اند و آماده کوه نوردی هستند بسیار عالی است. در طول تابستان این کوه برای مسیرهای پیاده روی مسافران برای 1 ساعت و یا بیشتر در دسترس است. محبوب ترین مسیر آن  7.1 کیلومتر است که حدود 4-3 ساعت طول میکشد. این مسیر از بین Glacier Overlord و همچنین یک دریاچه کوهستانی یخچال عبور میکند. فصل اسکی و اسنوبرد از ماه آذر تا خرداد است و بیش از 200 مسیر در این دو کوه وجود دارد بنابراین علاقه مندان به اسکی میتوانند با تور کشور کانادا در این ماه ها به کشور کانادا سفر کنند. علاوه بر این گوندولاران ها میتوانند بازدیدکنندگان را در تور کشور کانادا به قله ویسلر ببرند.

افزودن نظر