×

کانادا از کشور هایی که به گفته سازمان ملل متحد از بالاترین کشور ها در دارا بودن استاندارد های زندگی در دنیاست. برای دانستن چرایی این موضوع، در ادامه مطلب با ما همراه باشید

‏چرا در کانادا زندگی کنیم؟

‏چرا در کانادا زندگی کنیم؟


1- مطابق گزارش سازمان ملل متحد، کانادا به همراه کشورهایی مانند سوئیس، نروژ، هلند و نیوزیلند در میان پنج کشور برتر دنیا از لحاظ دارا بودن استاندارد‌های زندگی قرار دارد.

2- آن‌دسته از متقاضیانی که با ویزای تحصیلی وارد کانادا می‌شوند پس از تکمیل دوره تحصیلی خود، می‌توانند برای اقامت اقدام و ویزای اقامت دریافت کنند.

3- هزینه تحصیل در تمام مقاطع تحصیلی مدارس کانادا تا دوره متوسطه برای خانواده‌هایی که با ویزای تحصیلی وارد کانادا می‌شوند، رایگان می‌باشد.

4- می‌توانید از تسهیلات بانکی و وام‌های بلند مدت با بهره بسیار پائین (زیر ۱‎٪) جهت خرید خانه دلخواه خود استفاده نمائید و همچنین امکان خرید بهترین خودرو‌های روز جهان بدون پیش پرداخت و سود بانکی را دارید.

5- درصورت اخذ اقامت، شما و تمامی افراد خانواده‌تان تحت پوشش بیمه درمانی رایگان بوده و برای اکثر خدمات پزشکی هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

6- پس از ورود به کانادا از مزایایی همچون، کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی، استفاده از امکانات مراکز کاریابی و خدمات استانی به صورت کاملاً رایگان می‌توانید بهره‌مند شوید.


 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

02126232819
02175035000
09907332834
E-Mail: info@angelflight.ir

افزودن نظر