×

اطلاعاتی در مورد تحصیل در نیویورک

10 دلیل برای تحصیل در نیویورک

شهر نیویورک پایتخت فرهنگی ، نوآوری و خلاقیت با شهرت جهانی است و یک مرکز مالی جهانی است که به رسمیت شناخته شده است. این کلان شهر پررونق به دلیل شلوغی و سبک زندگی پر سرعت ، بسیار مشهور است. با وجود گزینه های بی نهایت بسیاری برای کشف ، "رویای آمریکایی" فرصت و خودمختاری در اینجا نمی تواند واقعی تر باشد. آسمان خراش های خیره کننده ، دانشگاه های معتبر و فرهنگ منحصر به فرد ، نیویورک را به یکی از محبوب ترین مقصد های جهان تقریبا برای همه تبدیل کرده است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که فکر می کنم نیویورک بهترین مکان برای مطالعه است.

1. کانون برای دانش آموزان
با بیش از 400 دانشکده و دانشگاه ، از جمله دانشگاه نیویورک ، دانشگاه کلمبیا و دانشگاه کرنل ، نیویورک می تواند یک آموزش عالی را برای دانشجویان با همه علاقه ها فراهم کند. در سال 2017 بیش از 100000 دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل در نیویورک آمده اند ، که 11٪ از کل دانشجویان بین المللی است که به ایالات متحده می آیند. نیویورک بدون شک یکی از شهرهای دانشجویی ممتاز در کشور است.

2. تنوع بی نظیر
نیویورک دارای اقامت بیش از 110 کشور جهان است و به نظر می رسد یکی از مناطق پرجمعیت جهان است. در این شهر می توانید افرادی را پیدا کنید که انواع و اقسام مذهبی و قومی را نمایندگی می کنند. توانایی شاهد و یادگیری بسیاری از فرهنگها در یک مکان ، تحصیل و زندگی در شهر نیویورک را به یک تجربه منحصر به فرد بین المللی تبدیل می کند.

3. سرگرمی نامحدود
وقتی در نیویورک زندگی می کنید ، بی حوصله هستید. مهم نیست که از چه چیزی لذت ببرید - تئاتر ، کاراته یا مینی گلف - نیویورک همه اینها را دارد. در پی انجام سرگرمی های خود و کشف علایق جدید ، کمبود فعالیت برای شما وجود ندارد. با کنسرت ها و اجراهایی که هر روز اتفاق می افتد ، همیشه می توانید مکانی برای رفتن یا کاری برای انجام دادن پیدا کنید.

4. سرزمین فرصت های آمریکا
نیویورک با داشتن بیش از 50 شرکت Fortune 500 دارای گزینه های گسترده ای برای دانشجویان است که به دنبال دستیابی به دانش صنعت هستند. بسیاری از شرکت ها فرصت کارآموزی را برای دانشجویان ارائه می دهند تا تجربه کار خود را برای یک شرکت چند میلیارد دلاری تجربه کنند. از آژانس های مدل سازی گرفته تا شرکت های بانکی ، صنعتی وجود ندارد که در این شهر فعالیت نکند.

5. سرزمین عجایبی برای دوستداران کتاب
تقریباً 100 کتابخانه عمومی در نیویورک مستقر هستند که بیشتر کتاب هایی هستند که احتمالاً قادر به خواندن آنها در یک عمر خواهید بود. محیط آرام و صلح آمیز آنها باعث می شود احساس کنید که به موقع برگشته اید. میلیون ها کتاب ، نقشه و مجله در این کتابخانه ها موجود است و فرار مورد نیاز شما را از جهان خارج فراهم می کند.

6. بهترین مکان برای تهیه غذا
در نیویورک بیش از 800000 رستوران و کافه وجود دارد که انواع سلیقه ها و غذاهای مختلف را پوشش می دهد. این بازه ها از فروشگاه های پیتزا 99 متری تا رستوران های ستاره میشلن متغیر است. مهم نیست که چه نوع رژیم غذایی را دنبال می کنید ، رستوران های نیویورک به خوبی به شما خدمت می کنند - گزینه های خوشمزه ای برای گیاهخواران و همه افراد وجود دارد. اگر عاشق قهوه ای هستید ، مثل خودم ، متوجه می شوید که یک کافه در هر گوشه ای برای برآورده کردن هوس های قهوه شما مهم نیست که به کجا می روید.

7. کلان شهر شلوغ
هرکسی که در نیویورک زندگی می کند ، درباره فرهنگ شلوغی که اکثر ایالت ها در آن عضو هستند ، برای شما تعریف می کند. نیویورک ها برخی از زشت ترین افرادی هستند که تا به حال با آنها روبرو شده اید. اخلاق کاری که از آنها پیروی می کنند بی نظیر است. شکی نیست که این نوع محیط به شما الهام بخش خواهد بود که سخت تلاش کنید و خود را به چالش بکشید تا از منطقه راحتی خود خارج شوید تا از شانس موفقیت در هر زمینه ای حداکثر استفاده کنید.

8- دور زدن آسان است
سیستم مترو ، که 24/7 کار می کند ، راهی مقرون به صرفه ، سریع و آسان برای شما است تا بتوانید به هر کجا که می خواهید برسید. اگر مترو بیش از حد شلوغ باشد ، اتوبوس هایی وجود دارند که از هر نقطه شهر نیز قابل دسترسی هستند. اگر تمایل به شجاعت ترافیک دارید ، می توانید به راحتی با تاکسی یا Uber نیز سفر کنید. من شخصاً ترجیح می دهم در خیابان های پر جنب و جوش و پرتحرک نیویورک قدم بردارم - آنها هیچ وقت دنیوی نمی شوند.

9- هنر و تاریخ
برای همه دوستداران هنر و تاریخ ، نیویورک دارای بیش از 100 موزه است که حاوی بیش از 100000 اثر هنری ، از دوران ماقبل تاریخ تا عصر مدرن است. تاریخ عمیقاً جاسازی شده نیویورک را هم در موزه های سطح جهانی و هم در معماری تاریخی و همسایگی های آن می توان یافت. این امر می تواند روزها طول بکشد تا برخی موزه های بزرگ شهر را تحت پوشش خود قرار دهد.

10- صلح برای همه جنون است
180 پارک عمومی در سراسر شهر محل کار شما برای انجام کارهای خانه ، مطالعه کتاب یا قدم زدن خواهد بود. در مکانی که هر روز اتفاقات بسیار زیادی رخ می دهد ، فضاهای سبز مانند Central Park و Bryant Park می توانند به شما کمک کنند تا همه جنون و فعالیت را متعادل کنید. هنگامی که به استراحت احتیاج دارید ، در محیطی صلح آمیز و زیبایی طبیعی پارک های شهر ، هوای تازه و چشم اندازهای جدیدی را بگیرید.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا