×

این متن در مورد دانشگاه های برتر کانادا توضیح می دهد.

5 دانشگاه مشهور کانادا

1. دانشگاه تورنتو
در ابتدا تحت کنترل کلیسای انگلیس ، اولین دانشگاه مستقر در مستعمره "Upper Canada" به عنوان یک سیستم دانشگاهی ساخته شده است ، دقیقاً مانند دانشگاه های معتبر انگلستان. این هفت دانشکده همه دارای تاریخ و سنن مشخص هستند.
دانشگاه تورنتو دستاوردهای پیشگامانه بسیاری به نام خود دارد ، از جمله اولین انتشارات دانشگاهی کانادا ، اولین دانشکده علوم جنگل در این کشور و اولین دانشگاه کانادایی است که در موقوفه به بیش از 1 میلیارد دلار (586 میلیون پوند) رسید.
جنبش های تأثیرگذار آکادمیک در دانشگاه از جمله دانشکده انتقاد ادبی و تئوری ارتباطات تورنتو ، نظریه کامل بودن NP در علم کامپیوتر و تحقیقات در مورد درمان سلول های بنیادی آغاز شد.
پردیس مرکز دانشگاه تورنتو شامل چندین ساختمان و حیاط تاریخی است که بهترین های اروپا را رقیب می کنند.
بیش از 700 دوره کارشناسی و 200 رشته کارشناسی ارشد ارائه شده و دانشگاه یکی از بهترین های دنیا برای پزشکی است.
فارغ التحصیلان برجسته شامل پنج نخست وزیر کانادا و نویسندگان مایکل اونداتاج و مارگارت اتوود هستند. درمجموع 10 برنده جایزه نوبل وابسته به دانشگاه هستند.

2. دانشگاه بریتانیا کلمبیا
قدیمی ترین دانشگاه استان ، دانشگاه بریتیش کلمبیا یکی از رقابتی ترین در کانادا است.
دو پردیس وجود دارد: یکی در ونکوور و دیگری در کلونا. پردیس اصلی ونکوور در نزدیکی چندین سواحل است و دارای چشم اندازهایی از کوههای شمال ساحل است. تعدادی از باغهای گیاه شناسی و یادبودها در محوطه دانشگاه و همچنین یک مرکز مشهور هنرهای نمایشی وجود دارد.
این دانشگاه تعدادی بورس تحصیلی از جمله جایزه بین المللی دانشجویی دونالد آ. ورونگ برای نامزدهای کشورهای جنگ زده ارائه می دهد.
هشت نفر از برندگان جایزه نوبل با 71 دانشمند رودز و 65 مدال آور المپیک با دانشگاه در ارتباط هستند.
بزرگترین سیکلوترون جهان - نوعی شتاب دهنده ذرات - در دانشگاه قرار دارد ، در TRIUMF ، آزمایشگاه ملی کشور برای فیزیک ذرات و هسته ای است.
این دانشگاه در 12 دانشکده در محوطه دانشگاه ونکوور و هفت مورد دیگر در پردیس Kelowna برگزار می شود. این دانشگاه یک برنامه ویژه کارشناسی مشترک را با Science Po در پاریس ارائه می دهد.
سه نخست وزیر کانادا در UBC تحصیل کرده اند ، از جمله نخست وزیر فعلی جاستین ترودو ، که فارغ التحصیل لیسانس تحصیلات است.

3. دانشگاه مک گیل
دانشگاه مک گیل تنها موسسه کانادایی است که در مجمع جهانی رهبران دانشگاه جهانی اقتصاد ، که از روسای 26 موسسه برتر آموزش عالی جهان تشکیل شده است ، حضور دارد.
در سال 1821 تأسیس شد و محوطه اصلی دانشگاه در پایه کوه رویال در مرکز شهر مونترال قرار دارد. بسیاری از دانش آموزان سال اول نیز در محوطه دانشگاه مانند پارک زندگی می کنند.
تمام ساختمانهای اصلی با استفاده از سنگ آهک خاکستری محلی ساخته شده و زیبایی به دانشگاه می بخشند.
در سال 1829 ، مک گیل اولین دانشکده پزشکی کشور را تأسیس کرد ، و تا به امروز این دانشگاه به ویژه در رده های جهانی برای موضوعات بالینی رتبه بسیار بالایی دارد.
این دانشگاه بیش از 300،000 دانشجو از 150 کشور جهان ارائه می دهد. این کشور خود را به عنوان یکی از مؤسسات متنوع بین المللی کانادا به حساب می آورد.
خواننده ترانه سرا ، لئونارد کوهن و بازیگر ویلیام شاتنر فارغ التحصیل مک گیل هستند. این دانشگاه همچنین بیش از سایر دانشگاه های کانادایی ، دانشمندان رودس را آموزش می دهد.

4- دانشگاه مک مستر
دانشگاه مک مستر در هامیلتون ، انتاریو با محوطه اصلی دانشگاه واقع در 121 هکتار زمین در نزدیکی باغهای گیاه شناسی رویال همیلتون واقع شده است.
این دانشگاه به نام ویلیام مک مستر ، سناتور و بانكدار برجسته كانادایی شناخته شده است كه برای یافتن این موسسه 900000 دلار C اهدا كرده است.
دانشکده پزشکی مک مستر دارای شهرت جهانی است و همچنین دانشکده های مهندسی ، تجارت ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم نیز وجود دارد. دانشگاه تأکید زیادی بر تحقیقات انجام شده برای هدف قرار دادن برخی از فوری ترین نیازهای جامعه به ویژه در زمینه علوم بهداشتی دارد. این شامل تحقیقات موسسه تحقیقات بنیادی سلولهای بنیادی و سرطان است که قسمتهای مختلف پوست انسان را به سلولهای خونی تبدیل کرده است که می تواند به کاهش کمبود اهداکنندگان خون کمک کند.
دانشجویان و دانشکده ها از بیش از 90 کشور جهان تشکیل شده اند و دانشگاه حدود 70 موافقت نامه مبادله بین المللی با دانشگاه های سراسر جهان دارد.
شعار دانشگاه ، که از کولسیان 1:17 انتخاب شده است ، این است: "همه چیز در مسیح منسجم است" و غیرعادی است که به جای زبان سنتی لاتین یا انگلیسی به زبان یونانی نوشته شده است.

5. دانشگاه مونترال
تنها دانشگاه فرانکوفون در پنج کشور برتر ، دانشگاه مونترال از نظر تعداد دانشجویی ، دومین دانشگاه بزرگ کشور در کشور است که بیش از 37000 دانشجو در آن ثبت نام کرده اند. یک چهارم کل دانشجویان بین المللی هستند.
پردیس اصلی دانشگاه مونترال در دامنه کوه رویال است. ساختمان مرکزی متمایز به سبک آرت دکو ساخته شده است.
هفتاد و چهار درصد بدن دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام می کند. اتحادیه دانشجویان نماینده دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد است و دارای سه برادری و وابستگی وابسته است.
ورزش دانشگاهی محبوب است - تیم ها به عنوان کارابین ها شناخته می شوند و در بین سایر ورزش ها در بدمینتون ، فوتبال کانادا و هاکی بازی می شوند.
بسیاری از رهبران مشهور تجارت فارغ التحصیلان دانشگاه هستند ، از جمله لوئیس آر. چوونورت ، مدیر ارشد اجرایی شرکت فن آوری های متحد. سایر فارغ التحصیلان به دلیل مشارکت در تحقیقات علمی از جمله نوآوری در انرژی هسته ای ، ادراک بصری و رمزنگاری کوانتومی ذکر شده اند.
این دانشگاه همچنین نخست وزیر پیشین پیر ترودو و 10 نخست وزیر کبک را در بین فارغ التحصیلان خود دارد.


غذاهای معروف کانادا

این متن در مورد غذاهای کانادا می باشد.

5 دانشگاه مشهور کانادا

این متن در مورد دانشگاه های برتر کانادا توضیح می دهد.

ویزای تحصیلی کانادا

این متن در مورد ویزای کانادا توضیح می دهد.

رده بندی دانشگاه کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

شرایط اجاره خانه در کانادا

در این متن اجاره خانه در کانادا توضیح داده شده است.

دعوت نامه کانادا

این مطلب در مورد دعوت به درخواست کانادا توضیح می دهد.

Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville

این مطلب در مورد Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville می باشد.

The Ritz-Carlton, Toronto

این مطلب در مورد هتل The Ritz-Carlton, Toronto توضیح می دهد.

Auberge Saint-Antoine Quebec

این مطلب در مورد هتل Auberge Saint-Antoine Quebec توضیح داده است.

Rosewood Hotel Georgia vancouver

در این مطلب در مورد هتل Rosewood Hotel Georgia vancouver توضیح داده شده است.

Error
Whoops, looks like something went wrong.