×

این  متن در مورد مکان های دیدنی ویتنام می باشد.

5 مورد از جاذبه های ویتنام

ویتنام ترکیبی حیرت انگیز از نکات برجسته طبیعی و تنوع فرهنگی است. مناظر از قله های بلندی که از کوههای در حال پیچیده دیده می شود تا مزارع برنج حاشیه ای رنگ شده است که هر سایه ای از رنگ سبز را در پالت رنگ کرده اند ، در حالی است که تاریخ طولانی ملت و تعداد شگفت انگیز اقلیت های قومی به معنای این است که کرکس های فرهنگی جاذبه های بسیاری پیدا خواهند کرد.
کوهنوردان ، دوچرخهسواران و دوستداران فضای باز می توانند دندانهای خود را در پارک های بیشمار ملی به حومه شهر برسانند ، در حالی که مناظر دیدنی و جذاب کارستای خلیج هالونگ یک منظره طبیعی است.
در حالی که مناطق روستایی با چشم اندازهای خارق العاده و خیره‌کننده است ، شهرهای بزرگ از زندگی معاصر نفس می کشند و فرصتهای کافی برای گیر افتادن در نکات برجسته آشپزی ویتنام را فراهم می کنند.
این کشور جذاب پر از غافلگیری است و یکی از کم ارزش ترین مناطق جنوب شرقی آسیا است.

  • خلیج هالونگ

منظره زیبای خلیج هالونگ یکی از جالبترین منظره های دریایی جهان است و یک میراث جهانی یونسکو است. هزاران جزیره سنگ آهک در این خلیج در خلیج تونکین نشسته اند و در اثر باد و آب در طول هزاره ها به حفره های خاردار فرو رفته اند. با مناظر خلیج که به راحتی با قایق دیده می شود ، این منطقه قایقرانی اولیه است. انتخاب حداقل یک شب یک شب برای دیدن نمادهای نمادین Halong Bay به عنوان یک سفر روزانه ، این کار را با عدالت انجام ندهید. غارهای زیادی در این خلیج وجود دارد که می توان از آن جمله Hang Sung Sot ، با سه غار ماموت و Hang Dao Go با استالاگمیت های فوق العاده عجیب و استالاکتیت ها وارد آن شد. با این حال ، برای اکثر مردم ، برجسته در میان کارست ها در حال رفت و آمد است و از آنجا که می گذرید ، مناظر در حال تغییر شیب ها را خیس می کند.

  • تالار شهر هوشی مین

برای طرفداران بزرگ شهر ، هیچ بازدیدی از ویتنام بدون بازدید از شهر هوشی مین ، مرکز تجاری پرآشوب و دیوانه کشور ، کاملاً کامل است. خیابان ها مهجور دیوانه وار موتورسیکلت و اتومبیل است ، صحنه رستوران و کافه به طرز باورنکردنی کیهانی است و خرید بهترین قیمت در کشور است. در مرکز آن دونگ خوی است ، یک منطقه مرکزی نسبتاً کوچک و به راحتی قابل مرور ، که بیشتر مناظر شهر را در خود جای داده است. در اینجا ، موزه HCMC را با مجموعه ای درخشان از آثار باستانی که داستان شهر را بافته می کند ، پیدا می کند و کلیسای بزرگ نوتردام ، که در اواخر قرن نوزدهم ساخته شده است. از منطقه قدیمی دا کائو در نزدیکی برخی از بهترین نمونه های زنده مانده از معماری استعماری فرانسه این شهر و همچنین بازدید از جید امپراطور پاگودا با مجموعه ای خیره کننده از نمادهای مذهبی بودایی و تائوئیستی خود بازدید کنید. پس از آن ، موزه تاریخ برای علاقه مندان به تاریخ که دارای اثاثیه هایی از آثار باستانی در سایت های مختلف باستانی هستند ، کاری ضروری است برای بسیاری از بازدید کنندگان ، دو جاذبه جذاب که از دست ندهید ، فقط کمی از مرکز فاصله دارند ، در امتداد خیابان نگوین Thi Minh Khai. کاخ اتحاد مجدد ، که در آن زمان به کاخ استقلال معروف بود ، محل اقامت رئیس جمهور ویتنام جنوبی بود. این شهر به عنوان محلی معروف است که تانک های ویتنام شمالی در 30 آوریل 1975 متوقف شدند و رسماً جنگ را پایان دادند. این مکان کاملاً جذاب برای بازدید کامل با مبلمان سال 1960 هنوز هم در محل است. در این نزدیکی موزه موزه جنگ باقی مانده است که اگرچه کاملاً مغرضانه است ، اما تصویری نگران کننده از وحشیگری جنگ و قساوتهای بسیاری را که توسط نیروهای آمریکایی در طول مبارزات انتخاباتی ویتنام مرتکب شده است ، نشان می دهد.

  • رنگ

یکی از تاریخی ترین شهرهای ویتنام ، Hue با یادگارهایی از سلطنت امپراتوران نگوین قرن نوزدهم به حاشیه شهر بسته شده است. Imperial Enclosure یک مکان عظیم است که در میان دیوارها قرار دارد و به طول 2.5 کیلومتر پراکنده می شود. در حین بازدید از زمین ها ، از زرق و برق دار Ngo Mon Gate ، کاخ تایلندی Hoa با جزئیات داخلی لاکچری ، محل اقامت Dien Tho محل زندگی مادران ملکه ، و تالارهای ماندارین ها با نقاشی های دیواری سقفی خود استفاده کنید. همچنین تعداد قابل توجهی از مکانهای تاریخی در خارج از دیوارهای محوطه شاهنشاهی قرار دارند. یکی از بهترین راه های بازدید از مجموعه مکان های دورافتاده ، استفاده از یک کشتی تفریحی کنار رودخانه در رودخانه عطر است. یک سفر دریایی می تواند شما را برای بازدید از چندین مقبره سلطنتی به همراه برخی از بتکده ها سوق دهد. اگر زمان کوتاهی دارید ، بهترین مقبره برای بازدید ، مقبره Tu Doc است و مهمترین بقعه موجود در منطقه Thien Mu Pagoda است که برج آن با 21 متر ارتفاع بالا می رود.

  • پارک ملی Phong Nha-Ke Bang

یکی از بهترین مکانهای بازدید در ویتنام برای غارنوردی ، پارک ملی Phong Nha-Ke Bang که در فهرست میراث جهانی قرار دارد ، یک سازه کوهستانی مهیج با کاروانهای عظیم است که دارای غارهای عظیم است و در آنجا  نمایشگرهای استالاگمیت فوق العاده است. محبوب ترین مقصد درون پارک غار بهشتی است که 31 کیلومتر پایین تر از سطح زمین را امتحان می کند. غارهای خمیازه در اینجا واقعاً دیدنی هستند. غار Tu Lan یک "غار مرطوب" است و بازدید از اینجا شامل شنا در رودخانه سیستم های غار است. گشت و گذار محبوب دیگر به غارهای Phong Nha است ، جایی که به داخل قایق با قایق دسترسی پیدا می کند. از Son Trach می توانید به پارک ملی Phong Nha-Ke Bang دسترسی پیدا کنید.

  • هوی آن

تعداد زیادی از خانه های بازرگان قدیمی در معرض دید عموم قرار گرفته است ، بنابراین می توانید از این اوقات سلیقه ای کسب کنید. بهترین خانه خانه قنات قرن هفدهم است ، با عناصر جذاب و معماری و تزئینی. نماد اصلی Hoi An ، پل لذت بخش ژاپنی در انتهای غربی خیابان Tran Phu است ، در حالی که در همان نزدیکی ، سالن اجتماعات جماعت چینی فوجیان معبد بسیار تزئین شده شهر قدیمی است. تعداد زیادی موزه کوچک و موزه های برجسته در مورد شهر وجود دارد ، اما جذابیت واقعی هو آن در سواحل خیابان های قدیمی شهر که تحسین می کنند از زیبایی های زیبایی برخوردار است ، پیدا می شود. Beautiful Hoi An با داشتن کیسه هایی که از معماری بقایای تاریخی برخوردار است ، جوی ترین شهر ویتنام است. محله قدیمی شهر شادی برای اکتشاف است ، که با خانه های بازرگان که به مرکز تجارت Hoi An در اوج قرن پانزدهم میلادی بازمی گردند ، خوشحال است ، زمانی که این شهر یک نقطه اصلی ملاقات برای بازرگانان ژاپنی و چینی بود که در اینجا گله می کردند.

  • پارک ملی باش

پارک ملی Tranquil Ba Be با سه دریاچه به هم پیوسته که در قلب خود قرار دارند کاملاً خیره کننده است ، که توسط قله های کارست تکان خورده و دامنه های بسیار جنگلی پوشیده شده است. بیشتر بازدیدکنندگان برای گذراندن سفرهای قایق صلح آمیز یا کایاک در دریاچه و کاوش در غارهای پر از استالاگمیت در مجاورت این منطقه به اینجا می آیند ، اما برای فعال تر شدن  پیاده روی بسیار خوبی نیز در تپه های اینجا بین روستاهای اقلیت قومی وجود دارد. این یکی از آرام ترین مناطق ویتنام است و مسافرانی که شب را در اینجا می گذرانند در خوابگاههای سنتی خانه ساکن در کنار دریاچه می خوابند و تجربه ای از زندگی ساده روستایی را فراهم می کنند.

  • دلتون مکونگ

جنوب دور ویتنام جایی است که سرانجام رودخانه قدرتمند مکونگ سرانجام در پیچ و خم بزرگراه هایی که سیلاب را پرت می کند ، راهی دریا می شود. دلتنگی خارق العاده و سرسبز ، دارای فضاهای دیدنی و حراجی ، و پر از زندگی محلی ، با بازارهای شناور هرج و مرج برای کشف با قایق ، دلتا یکی از مناطق جالب برای کشف مسافران است. Can Tho محبوب ترین شهر برای استفاده به عنوان پایگاه است زیرا نزدیک به بازارهای شناور Phong Dien و Cai Rang است ، در حالی که سفرهای قایق از Ca Mau به شما امکان می دهد تا از جنگل های U Minh Mangrove و Cau Mau Nature Reserve کاوش کنید.


مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا

بورسیه تحصیلی و انواع آن

تعریف و انواع بورسیه تحصیلی و روشهای رسیدن به بورسیه توضیح داده می شود

تحصیل در رشته دندانپزشکی استرالیا

چطور وارد رشته دندانپزشکی شوند و هزینه تحصیل در آن

تحصیل در رشته پزشکی استرالیا

توضیح رشته پزشکی و شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا

تحصیل در دانشگاه های استرالیا

اطلاعات مربوط به نوع تحصیل در دانشگاههای استرالیا و مقاطع موجود و شهریه حدودی مقاطع

تحصیل در مدارس استرالیا

توضیح در مورد مدارس و انواع آن در استرالیا

تحصیل در استرالیا

دلایلی که برای تحصیل به استرالیا مهاجرت می کنند