×

در این مقاله 5 کشور برتر جهان و جاذبه هایشان توضیح داده شده است.

5 کشور پر بازدید جهان

1_فرانسه 

فرانسه با داشتن دهکده های بتونی و شهرهای عاشقانه ، فرهنگ خود را در هر دو مکان و نمادهای نمادین و همچنین در تنظیمات معمولی می پوشاند. تعداد کمی از آن جسارت دارند که همه چیز را با طلا طلاکاری کنند ، اما قلعه های نجیب کشور ، ویلا ها و کلیساهای مذهبی دکوراسیون ظاهری را با نامحسوس منتسب به قرن های طولانی تاریخ سلطنتی خود می کشند.
جنگل های متنوع کرسیکا و آبهای گرم رودخانه فرانسه به دنبال عقب نشینی خوبی برای ساکنان شهر است.

جاذبه ها: برج ایفل ، کاخ ورسای ، روسی فرانسوی ، Chamonix ، مونت سنت میشل ، پل های پاریس.

 

2_اسپانیا

اسپانیا کشوری که برای زندگی خوب ساخته شده است. شاید به همین دلیل است که اسپانیا مقام دوم را برای بیشترین بازدید از کشورهای جهان کسب می کند.
سوار سفر حماسی جاده ای از بارسلونا به مادرید شوید - چشم اندازهای مناظر ماندگار اسپانیا مانند قرقره یک عکاس عبور می کند. قبل از پیاده شدن برای الهامرا اسرارآمیز در گرانادا ، یا سالن های فلامنکو سویا ، در محله های گوتیک بارسلونا گرد هم آمده و کارهای آزمایشی گائودی را مرور کنید.

جاذبه ها: La Familia Sagrada ، پارک Guell ، Alhambra ، ال Retiro ، موزه گوگنهایم ، Real Alcazar ، سواحل مایورکا.

 

3_ایالات متحده

آمریکا همیشه یک مقصد مسافرتی محبوب به دلیل گسترده بودن کلانشهرها و جذابیت های شهر کوچک بوده است. نیویورک سیتی ، لس آنجلس ، لاس وگاس ، شیکاگو و بوستون همه شهرهای گذرا هستند ، فضاهای شهری همیشه در حال پیشرفت که با فرهنگ ها و غذاهای ترکیبی سرو می شود. سپس موزیکال آستین و پورتلند با روحیه آزاد ، سان فرانسیسکو به اندازه موج های ساحلی آن پویا است و میامی که با سواحل و زندگی شبانه سرگرم می شود. همچنین گرمای آرام گراند کانیون ، مایل جنگلهای بارانی سرسبز و خطوط کشور وجود دارد.

جاذبه ها: شهر نیویورک ، پارک ملی یلوستون ، گراند کانیون ، نیواورلئان ، سواحل میامی.

 

4_چین 

این کشور به یکباره عجیب و غریب و شفاف است ، برخی را به یاد می آورد و دیگران را فراموش می کند - در کنار شهرهای سریع توسعه یافته ، روستاهایی در حال فروپاشی هستند ، دیوار بزرگ پوشیده از زمان در برابر رنگ های پرشور معابد بودایی ، شهرهای آب برخی از کلان شهرهای سرزنده و برخی از آرام و طاقت فرسا ناپدید می شود. فریاد دور از حاشیه های کویری مسطح از روستا.وقتی از مراکز مدرن و موزه های پر از مصنوعات پر شده اید ، اوقات فراغت برای مناظر باشکوه چین را فرا گرفته اید. بین رودخانه های پر پیچ و خم یانگشو ، جنگلهای بتونی جنگل هنگ کنگ ، بیابانهای مغولستان و تاج گل گل دریاچه چینگهای را انتخاب کنید.

جاذبه ها: شهر ممنوعه ، دیوار بزرگ ، کنفرانس فرانسوی شانگهای ، جنگجویان Terracotta Xi اینان ، لی ریور ، بزرگ بودا لو شان.

 

5_ایتالیا 

ایتالیا ، پنجمین کشور پر بازدید در این جهان می باشد. معماری های بیزانس ، نقاشی های دیواری پادوا ، دیوید میکل آنژ و بزرگترین آثار داوینچی از هنرهای این کشور پر بیننده می باشد. در طیف طبیعی تر ، تنوع زمین شناسی خارق العاده ای است. از صخره های مرجانی فیروزه ای تا آلپ های یخی ، ایتالیا در بلوز و سبزی شکوفا می شود.
جاذبه ها: انجمن رومی ، تاکستان های توسکانی ، ویرانه های پومپی ، ساحل آمالفی ، ریحان سنت پیتر ، دوومو.

 


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا