×

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

1.پاریس-فرانسه

کریسمس در پاریس جادوییست. شانز الیزه یا Champs Elysées خیابانی اعیان‌نشین و از معابر اصلی شهر پاریس است. فرانسوی‌ها شانزلیزه را «la plus belle avenue du monde» یعنی «زیباترین خیابان جهان» نیز می‌نامند و پاریس در کریسمس به زیبایی رویاست با نورهای خیره‌کننده که امسال در تاریخ 20 نوامبر روشن میشوند و شما قادر خواهید بود از ساعت 5 بعد از ظهر هر روز عکس های سلفی فوق العاده شگفت انگیزی را بگیرید و در ساعت 2 بامداد در روزهای 24 و 31 دسامبر چراغها در تمام شب روشن خواهند شد.

2. بارسلونا ، اسپانیا

اگر در سال نو در اسپانیا به تعطیلات میروید ، برای برخی از سنتهای عجیب و غریب آماده شوید. جشن های بزرگ سال نو در بارسلونا در Placa d’Espanya در Montjuic برگزار می شود.

3. لندن، انگلستان

لندن امسال یکی از مقصد های مهم کریسمس است و به همین دلیل است Southbank Center هر سال کریسمس، یک بازار زمستانی جذاب را به نمایش می گذارد همراه با کلبه های چوبی زیبا رودخانه تیمز ،فروش انواع مواد غذایی ، هدایای دستباف، قدم زدن در زیر چراغ های کریسمس که مطمئناً حال و هوایتان را عوض میکند. این بازار بین 8 نوامبر و 5 ژانویه برگزار می شود.

4. برلین ، آلمان

اگر برای سال نو در برلین هستید ، جشن های بزرگ در حوالی دروازه براندنبورگ برگزار می شود ، با آتش بازی های دیدنی و خیره کننده در نیمه شب که هر کسی را به وجد می آورد البته تفریحات بسیار سرگرم کننده و متنوع در همه جای برلین به چشم میخورد و اصلا حوصلتان سر نمیرود.

5. ریکیاویک ، ایسلند

اگر می خواهید یک کریسمس سفید داشته باشید، ایسلند مکان مناسبی است. درههای پر از برف برای اسکی ، بازدید از موجودات عجیب و غریب و بهترین جذابیت آن یعنی شفق های قطبی(نورهای شمالی) که شبهای بسیار به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد.

6. شهر نیویورک ، ایالات متحده

در این شهر برای کریسمس یک درخت بلند در مرکز راکفلر برپا میشود و در آنجا رویدادهای عجیب و غریب و جالب دیگر اتفاق می افتد، در سطح شهر انواع جشنواره های خرید و غذا و جشن ها برگزار میشود که تا نیمه های صبح سرگرم هستید.

7. سیدنی ، استرالیا

 میانگین دما در ماه دسامبر 22 درجه سانتیگراد است و حدود 9 ساعت آفتاب سیدنی دارد و تا 10 شب با دیجی های معروف میتوانید پایکوبی کنید و کریسمس را جشن بگیرید.

8. مادرید ، اسپانیا

اسپانیا یک کشور کاتولیک است و کریسمس را جدی می گیرند ، شما می توانید در تاریخ 5 ژانویه مراسم رژه سه پادشاه را هر ساله ببینید.

9. پراگ ، جمهوری چک

بازارهای کریسمس پراگ جادویی هستند شما می توانید تمام هدایای دستباف مورد نظر خود را بخرید - تزیینات کریسمس ، عروسک و جواهرات و از برجسته ترین نکات آن غذا و نوشیدنی های متنوع این شهر است.

 


دلایل مهاجرت به استرالیا

نکات مثبت کشور استرالیا و فاکتورهایی که به مهاجرت ختم می شوند.

10 دلیل برای تحصیل در نیویورک

اطلاعاتی در مورد تحصیل در نیویورک

چند مورد از جاذبه های جهان

در این مطلب 10 مورد از جاذبه های جهان آورده شده است.

کلیات استرالیا

این متن در مورد کلیات استرالیا می باشد.

8 مورد از سواحل برتر دنیا

این متن در مورد سواحل برتر می باشد.

مراحل تحصیل در آمستردام

این متن در مورد طریقه تحصیل در آمستردام توضیح می دهد.

به کدام شهر های دنیا مهاجرت کنیم ؟

این متن در مورد بهترین مکان ها برای مهاجرت است.

کار برای دانشجویان مهاجر در قبرس

این متن در مورد کار دانشجویان مهاجر در قبرس توضیح می دهد.

غذاها معروف روسیه

این مطلب در مورد غذا های روسیه می باشد.

غذاهای قبرس

این متن در مورد غذاهای قبرس توضیح می دهد.