کنسرت علیرضا طلیسچی در استانبول 16 خرداد
×

تور کشور کانادا 1397 | تور کشور کانادا | تور کشور کانادا 97  | 1397 | 97 | تور | کشور کانادا | کانادا | کشور کانادا 97 | کشور کانادا 1397 | بازدید از کشور کانادا | بازدید

تور کشور کانادا 1397 | تور کشور کانادا | تور کشور کانادا 97 | بازدید از کشور کانادا

تور کشور کانادا 1397

کشور کانادا سرزمینی پر از شگفتی و ماجراهای شگفت انگیز است که حتما در تور کشور کانادا متوجه آن خواهید شد. تنها مشکلی که در تور کشور کانادا ممکن است برای شما پیش آید این است که از کدام مکان دیدن نمایید! زیرا کشور کانادا پر از جاذبه های گردشگری و مکان های زیبایی میباشد که قاعدتا نمیتوانید فقط با یک سفر به همراه تور کشور کانادا از کل این کشور بازدید به عمل آورید.

در اینجا چندتا از مکان هایی را که ممکن است زمان تور کشور کانادا بخواهید از آن دیدن نمایید برایتان نام میبریم.

بازدید از پارک ملی کلون - یوکان در تور کشور کانادا

بلندترین قله کانادا کوه لوگان با ارتفاع 19،551 فوت است. این پارک ملی غول پیکر نیز در یوکان  22،000 کیلومتر مربع از یخچالهای آبی، دره های سرسبز و قلمرو ناتمام تشکیل شده است و میتوانید با تور کشور کانادا در آن به فعالیت های اسکی و پیاده روی بپردازید. تماشای این پارک فوق العاده را در تور کشور کانادا از یاد نبرید.

بازدید از پارک ملی گاس مورن - نیوفاندلند زمان تور کشور کانادا

پارک ملی گاس مورن در سواحل غرب نیوفاندلند قرار دارد که بدون شک یکی از بهترین مکانها  هنگام تور کشور کانادا است و یکی از مکانهای میراث جهانی یونسکو نیز میباشد. این پارک واقعا منحصر به فرد است و مقدار قابل توجهی از تنوع زمین شناسی از جمله : کمین ساحلی، قله های مرتفع، صخره های شیب دار، دریاچه های بکر، آبشارها و حتی فلات سابق میباشد که از اقیانوس ها قطع شده است و یک مکانی است که به دلیل مناظر فوق العاده ای که دارد میتواند یک تور کشور کانادا را به خود اختصاص دهد که فقط به بازدید از این مکان بپردازید. گاس مورن همچنین یک جغرافیای شگفت انگیزی دارد و منطقه ای است که در آن گوشته زمین در معرض دید قرار گرفته است و به وضوح میتوان فرایند رانش قاره ای را در آن دید.

بازدید از ساحل وسیع، توفینو- بریتیش کلمبیا هنگام تور کشور کانادا

توفینو یک شهر زیبای ساحلی است و در ساحل جزیره ونکوور قرار دارد و به نام "بهترین شهر گشت و گذار در آمریکای شمالی" لقب گرفته است. به رغم موقعیت نسبتا دور از آن نقاشان، دوستداران طبیعت و کسانی که علاقه مند به گردشگری هستند میتوانند سال ها وقت خود را در این ساحل بگذرانند. این ساحل واقع در جنوب شهر است و لانگ بیچ یک مکان تقریبا عرفانی و گسترده است. لانگ بیچ دارای امواج بزرگی است و زیبایی نفس گیری دارد. پس یادتان باشد هنگام تور کشور کانادا بازدید از لانگ بیچ را به خاطر داشته باشید.

بازدید از ساحل کاوندیش - جزیره پرنس ادوارد زمان تور کشور کانادا

این ساحل با گسترش شن و ماسه های قرمز مایل به یخ در آب های اقیانوس اطلس است، وجود تپه های سرخ و تپه های سبز باعث شده است این مکان به یکی از بهترین مکان های گردشگری هنگام تور کشور کانادا تبدیل شود و این در حالیست که وسوسه به ساکن شدن در این ساحل ممکن است اتفاق افتد. البته مسافرت به این ساحل بدون کاوش در مکان های تاریخی در نزدیکی آن از جمله مزرعه گرین گیبلز که یکی از جزیره های مشهور داستانی میباشد امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری معروف کشور کانادا تبدیل شده است که بازدید از آن زمان تور کشور کانادا به شما توصیه میشود.


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.