کنسرت علیرضا طلیسچی در استانبول 16 خرداد
×

اخذ پذیرش از مدارس، کالج‌ها یا دانشگاه‌های کشور کانادا

اخذ پذیرش از مدارس، کالج‌ها یا دانشگاه‌های کشور کانادا

اخذ پذیرش از مدارس، کالج‌ها یا دانشگاه‌های کشور کانادا

برای تحصیل در کشور کانادا، شما نیاز به نامه‌ی پذیرشی از مراکز آموزشی تایید شده دارید، شما در انتخاب نوع مدرسه یا دانشگاه، برحسب شرایط خود مانند امور مالی یا انتخاب شهر مورد نظر در کانادا با محدودیت‌هایی از جمله سن، زمانبندی، شهریه تحصیلی و... مواجه هستید تا بتوانید در مدت زمان کوتاه اطلاعات گسترده‌ای دریافت و به تصمیم گیری رسیده و بتوانید اقدام کنید.
تحصیل در کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسه و در تمام مقاطع تحصیلی شامل مدرسه، کالج و دانشگاه امکانپذیر است. هنگامی که یک مدرسه، کالج یا دانشگاه را انتخاب می‌کنید، باید با قوانین و ضوابط هرکدام نیز کاملا آشنا باشید.
برای اقدام در سیستم آموزشی کشور کانادا شما نیاز به ارایه مدارک و اطلاعاتی دارید که می‌توانید مستقیماً روی وبسایت دانشگاه یا کالج مطالعه کنید یا بصورت ایمیل با بخش مورد نظر ارتباط گرفته و اطلاعات مورد نیاز شامل هزینه اقدام، هزینه‌های تحصیل، بیمه، شرایط اجاره محل سکونت و  هزینه زندگی در کانادا، آزمون زبان و... را دریافت کنید.
پس از اپلای و درصورت نیاز، پاسخگویی به مکاتبات دانشگاه یا کالج، اگر ارگان مربوطه شما را به عنوان یک دانشجو بپذیرد، شما نامه پذیرش را دریافت و پس از آن بایستی برای اخذ ویزا اقدام کنید.
شما در یک ارزیابی و مشاوره حضوری می‌توانید تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز است را دریافت و برای اقدام تصمیم گیری کنید