×

درباره کانادا

درباره کانادا

درباره کانادا


آشنایی با دانشگاههای کانادا


1- دانشگاه تورنتو (UoT)این دانشگاه با رنک 22 جهانی  در لیست برترین دانشگاههای جهان در سال 2018 و 21  م درسال 2019 براساس مرکز رتبه بندی دانشگاههای جهان قرار گرفته است و یکی از معتبرترین دانشگاه های جهان است.دانشگاه تورنتو کانادا در سال 1827 تاسیس شده است،این دانشگاه محل اکتشافات علمی جدید از جمله تحقیقات  برروی انسولین و سلول های بنیادی و اختراع میکروسکوپ الکترون  و همینطور در رشته های پزشکی، تجارت، مهندسی، علوم انسانی، آموزش و پرورش و غیره طی سالیان متمادی مشغول به فعالیت است. و زادگاه پنج تن از نخست وزیران کانادا  بوده و 10 جایزه نوبل را در کارنامه خود ثبت کرده است. دونالد ساترلند (بازیگر)  و نویسندگان مارگارت اتوود و مایکل اونداتای نیز از فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند.محوطه سنت جورج این دانشگاه  در مرکز شهر تورنتو به خاطر ترکیب فضای سبز و معماری تاریخی به دانشگاه های آکسفورد و کمبریج شباهت دارد.پردیس دانشگاهی Mississauga، 225 هکتار از کمربند سبز محافظت شده  را پوشش داده و محوطه اسکاربورو نیز آن را به یک مرکز آبزی پروری جدید اختصاص می دهد.این دانشگاه دارای شهرت زیادی در جذب دانش آموزان ممتاز و دانشجویان رشته های ورزشی از جمله  فوتبال و هاکی است. دیگر جاذبه های دانشگاه شامل بیش از 1000 سازمان دانشجویی علاوه بر مراکز تفریحی و تسهیلات دانشجویی شامل گالری های هنری، سالن تئاتر و کنسرت می باشد.  دانشجویان بیش از 160 کشور علاقه مند به ادامه تحصیل در این دانشگاه هستند و این دانشگاه به شهرت خود به عنوان مرکز جهانگردی و چند فرهنگی به خود می بالد. دانشگاه تورنتو با همکاری سایر مؤسسات آموزش عالی و همکاران صنعتی در سراسر جهان برای ارائه فرصت های بین المللی به دانشجویان و اعضای هیات علمی خود مشارکت می کند.دانشگاه تورنتو در شهر تورنتو کانادا واقع است که خود یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان است و پرداختن به حوزه های هنر و فرهنگ و تنوع اقلیمی یکی از اولویتهای اصلی این شهر میباشد.این شهر همینطور مرکز بزرگ بین المللی کسب و کار و امور مالی است و سومین مرکز بزرگ تولید فیلم و تلویزیون پس از لس آنجلس و نیویورک  و دارای بهترین مراکز آموزشی  به دانش آموزان ین المللی است و اغلب رشته های اصلی و میان رشته ای در این دانشگاه در حوزه های ریاضیات، کامپیوتر، روانشناسی،سلامت، اقتصاد،هنر، مدیریت ، آموزش و علوم اجتماعی آموزش داده میشوند. جهت ادامه تحصیل در مقطع مدارس و مقاطع دانشگاهی کشور کانادا و دریافت جزییات بیشتر درمورد شرایط خود فرم ارزیابی را تکمیل نمایید.

 

 

استان آلبرتا-شهر ادمونتون


ثبات و امنیت شغلی و سرمایه ای در هر کشور برای تمام افراد آن کشور خصوصا صاحبان مشاغل که اعداد و ارقام بالایی از بودجه و سرمایه از طریق آنها در چرخش است همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و این افراد کماکان متمایل به استقرار موقعیت شغلی خود مناسب با ایده آلهای خود هستیند.
برای افرادی که تمایل دارند تا در کانادا صاحب کسب و کار شوند یا حرفه ی خود را در این کشور وسعت دهند حتما پیشنهاد میکنیم تا سفری برای بررسی کششهای این کشور و استانهای مختلف آن داشته باشند. ویزای توریستی کانادا عموما به اندازه میزان اعتبار پاسپورت شما صادر میشود.
درصورتیکه کارآفرین یا صاحب مشاغل هستید و همینطور تمایل به بررسی ابعاد سرمایه گذاری در کانادا دارید جهت بررسی جزییات بیشتر شرایط خود با ما تماس بگیرید.


برای پر کردن فرم ارزیابی خود روی فرم ارزیابی کلیک کنید