×

دانلود نمونه روزمه

دانلود نمونه روزمه

دانلود نمونه روزمه

یک رزومه کاری مناسب برای اخذ ویزای کاری کانادا باید:


-شفاف و درحد ممکن خلاصه باشد.
در بررسی پرونده ویزای کاری کانادا، کارفرما به صورت میانگین فقط 30 ثانیه برای مطالعه رزومه شما وقت صرف میکند.رزومه شما آنها را در تشخیص اینکه آیا مناسب کار مورد نظر جهت اخذ ویزای کاری هستید یا خیر راهنمایی میکند.

-چندین بارمطالعه و اصلاح شود.
مطمین شوید که هیچ غلط املایی در رزومه کاری خود ندارید.میتوانید از شخص دیگری برای برطرف کردن این موضوع کمک بگیرید. تنها یک غلط املایی ساده در یک رزومه کاری برای آنان که درخواست شغل و متعاقبا اخذ ویزای کاری کانادا دارند، میتواند بار منفی به کارفرما انتقال دهد و حتی ممکن است کارفرمای کانادایی را از  پیشنهاد شغلی به شما منصرف کند.

-نهایتا در دو صفحه نگاشته شود.
در رزومه ی خود جهت ویزای کاری کشورکانادا، به آخرین تجربه خود تاکید کنید.سابقه کاری بیش از 15 سال گذشته بایستی حذف یا به صورت جزیی اشاره شوند.به این ترتیب کارفرما میتواند به مهارتها و تجربه های مهم و برجسته شما، در روند درخواست ویزای کاری، تمرکز کند.

-رزومه خود را دقیقا مناسب با شغل مورد نظر تنظیم کنید.
به تجارب و موفقیت هایی اشاره کنید که مرتبط با شغل مورد نظردر کشور کانادا باشد برای این مساله، خلاصه کاری که در توصیف هر شغل و در لیست مشاغل مورد نیازکانادا جهت اخذ ویزای کاری کانادا، پیوست میشود را مطالعه کنید.


-دستاوردهای شغلی خود را به شکل پررنگتری منعکس کنید.
شما بایستی بتوانید نمونه هایی از مهارتهای خود را در مشاغل سابق، به شکل شرح فعالیت و دستاوردها مطرح کنید.این نمونه ها موفقیتهای شما در شغلی که برعهده داشته اید را بیان میکند و به کارفرمای کانادایی اعلام میکند که شما چه نوع کارمندی هستید.

-صادق باشید:
دروغ گفتن در یک رزومه ویزای کاری کانادا به هیچ عنوان فکر خوبی نیست.
نیازی به اغراق در مهارتهای خود به طوری که کارفرما را به اشتباه بیندازد، ندارید. به قابلیتهای خود اعتماد داشته باشید.

-در یک رزومه ویزای کاری کانادا، از واژه های ساده و فعلهای عملی استفاده کنید.
فردی که رزومه شما را مطالعه میکند الزاما یک کارفرما نیست.رزومه های کاری  جهت اخذ ویزای کاری کانادا ممکن است توسط مسئولین و متخصصان بخش نیروی انسانی مطالعه شود که در اکثر موارد این افراد الزاما با حیطه تخصصی شما آشنا نیستند. از زبان ساده و مناسب استفاده کنیدهمینطور از افعال توجیهی مانند مدیریت کردن یا گسترش دادن یا افزودن یا کاستن و.. استفاده کنید.

-به فعالیتهای داوطلبانه یا بدون حقوق اشاره کنید.
در رزومه کاری خود به فعالیتهای داوطلبانه خود در کانادا یا بیرون از کانادا،در شرکتی شناخته شده و یا فعالتی با عنوان شغلی مهم که بیانگر مهارتهای شما باشند، اشاره کنید. این موارد را بایستی در بخش سابقه کار یا فعالیتهای داوطلبانه  البته حتما به شرطی که مرتبط با شغل مورد نظر باشند،در رزومه کاری شما درج شوند.

-اطلاعات تماس خود را به دقت وارد کنید.
رزومه درخواست کاری خود را چندین بار چک کنید، رزومه کاری شما باید شامل: نام و نام خانوادگی شما،آدرس، آدرس ایمیل و شماره های تماس و...  باشد.
این اطلاعات باید در قسمت بالای رزومه کاری کانادا درصفحه اول نوشته شود. مطمین شوید که اطلاعات صحیح وارد شده است تا درصورت لزوم کارفرما بتواند با شما ارتباط گیرد.

جهت بررسی شرایط خود برای اخذ ویزای توریستی ، تحصیلی و اقامت در اروپا و کانادا، میتوانید فرم‌ارزیابی را در وبسایت ما تکمیل کنید.
با ما در ارتباط باشید

  6100 973 0912 : مشاوره ویزا
E-Mail: info@angelflight.ir